TR  lEN 
 
SİTE GİRİŞ  ANA SAYFA  E-MAIL 
Aksa Teksitil Sanayi Ltd. Sti. Hos geldiniz
bugün;
 
 
 
KURUMSAL
 

AKSA Tekstil firmamızın yöneticilerinde olan Mustafa AKIN tarafından Gaziantep'te kurulmuştur.Mustafa AKIN ticaret ile ilgili faaliyetlerini 1985 yıllarından itibaren yürütmeye başlamıştır.Fakat 1990-1995 yıllarında dünyada olan gelişmeler ülkemizde de büyük etkileri olmuştur.İleri görüşlü ve büyümeyi hedef olarak gören firmamız 1990 yılında kurulmuştur.

Teknolojik gelişmeler tekstil sektöründe tarafımızca takip edilmiş ve bu yenilikleri yurtdışı firmaları ile yapılan antlaşmalar sayesinde jüt ve diğer iplik piyasasında liderlik sıfatında yerini almış bulunuyor.

AKSA TEKSTİL iplik sektöründe kurulduğu günden itibaren kaliteden taviz vermeden büyüyen firmamız günümüzde de kaliteden ödün vermeden faaliyetini devam ettirmektedir.

AKSA TEKSTİL olarak ileriye ve teknolojik gelişmeleri ön gören ve bu gelişmeleri kullanan halı firmalarını iplik talebinde bulunduğu ve kısa sürede temin edebilecekleri en doğru adrestir.

AKSA TEKSTİL olarak ticaret politikamız kalitenin kısa sürede temini ve kalitenin uygun şartlarda uygun fiyatlarla ulaştırılmasıdır.

AKSA TEKSTİL piyasa şartlarını gelişmeleri düşünerek ileriye dönük POLİP İPLİK tesisi kurma planları arasında yer almaktadır. Halı sektöründeki müşterilerimize dönük jüt ve polip iplik olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

 
© 2013 AKSA TEKSTİL - JÜT İPLİĞİ
Sitemizdeki yazi, resim ve haberlerin her hakki saklidir. Izinsiz kullanilamaz.  l  Yapim:Belsoft Bilisim